Zveme vás na kávu
a nezávaznou schůzku.
+420 774 407 772

Články

Zde můžete sledovat zajímavosti a aktuality z oblasti financí nebo z naší společnosti FitBrokers, s.r.o. Získáte tak užitečné informace ohledně hypoték, spotřebitelských úvěrů, stavebního spoření a mnoho dalšího, co se týká finančního trhu nebo FitBrokers, s.r.o.

ČNB uvolňuje limity pro získání hypotéky

ČNB umožnila komerčním bankám poskytovat úvěry na bydlení více klientům díky uvolnění limitů tří úvěrových ukazatelů pro posuzování žádostí o nové hypotéky.

Číst více..

Koronavirus a odklad splátek hypotéky

Koronavirus a s ním spojená opatření se dostávají i do oboru financí. Konkrétně do oblasti úvěrů.

Číst více..

Regulace přitvrzuje. Nahrávání telefonů bylo schváleno!

Již v listopadu byla Poslaneckou sněmovnou schválena novela zákona o kapitálovém trhu s povinností zavést nahrávání telefonních hovorů mezi finančními poradci, zprostředkovali a jejich klienty.

Číst více..

Zúžení SJM mnohdy pomůže k hypotéce, ale neochrání v exekuci

Dva milující lidé se vzali, manžel se rozhodl podnikat ve stavebnictví. Aby ochránil rodinu před případným podnikatelským neúspěchem, zúžil si SJM se svou manželkou, převedl na ni rodinný dům, ve kterém bydleli a investiční byt.

Číst více..

Brokerpool či MLM. To je oč tu běží?

Nebo chcete-li servisní společnost či strukturální firma. Je prakticky jedno jak budeme oba modely, které na českém finančněporadenském trhu fungují, nazývat. Je to ale to hlavní, oč tu běží?

Číst více..

Ušetřete čas s nástroji od FitBrokers

V předchozím článku jsme si řekli, pro koho je náš SERVIS určen a dnes vám představíme Nástroje, které díky spolupráci s námi můžete využívat.

Číst více..
© 2021 FitBrokers - Servis, který si zamilujete
Designed by webiz