Zveme vás na kávu
a nezávaznou schůzku.
+420 774 407 772

Články

Zde můžete sledovat zajímavosti a aktuality z oblasti financí nebo z naší společnosti FitBrokers, s.r.o. Získáte tak užitečné informace ohledně hypoték, spotřebitelských úvěrů, stavebního spoření a mnoho dalšího, co se týká finančního trhu nebo FitBrokers, s.r.o.

Budou sazby úvěrů na bydlení klesat?

Česká národní banka v minulém týdnu snížila tzv. repo sazbu o 0,75 procentního bodu a jedná se tak o již třetí snížení během tohoto roku. Repo sazba se tak dostala na 0,25 procenta a je možné, že to letos ještě není konečná hodnota.

Číst více..

Daň z nabytí nemovitosti se blíží ke svému konci

Vláda schválila zrušení daně z nabytí nemovitosti (4 % z nabývací hodnoty) a s tím spojených odpočtů úroků hypoték a úvěrů od stavebních spořitelen. Tato novela ale ještě musí projít schválením Parlamentu.

Číst více..

S Tomášem Cinkem o COVID-19

Krátký rozhovor s Tomášem Cinkem o fungování společnosti FitBrokers v době pandemie COVID-19.

Číst více..

ČNB uvolňuje limity pro získání hypotéky

ČNB umožnila komerčním bankám poskytovat úvěry na bydlení více klientům díky uvolnění limitů tří úvěrových ukazatelů pro posuzování žádostí o nové hypotéky.

Číst více..

Koronavirus a odklad splátek hypotéky

Koronavirus a s ním spojená opatření se dostávají i do oboru financí. Konkrétně do oblasti úvěrů.

Číst více..

Regulace přitvrzuje. Nahrávání telefonů bylo schváleno!

Již v listopadu byla Poslaneckou sněmovnou schválena novela zákona o kapitálovém trhu s povinností zavést nahrávání telefonních hovorů mezi finančními poradci, zprostředkovali a jejich klienty.

Číst více..
© 2021 FitBrokers - Servis, který si zamilujete
Designed by webiz