Zveme vás na kávu
a nezávaznou schůzku.
+420 774 407 772

O NÁS

Naše zkušenosti sahají až do roku 2005. Velmi dobře víme, o čem je práce poradce i vedení a podpora skupiny poradců. Proto ke každé činnosti přistupujeme tak, aby bylo radostí s námi spolupracovat a každý, kdo se na nás obrátí s jakýmkoli požadavkem věděl, že je na správném místě. Náš směr udáváte i Vy, neboť nasloucháme Vašim potřebám. U nás oceníte svobodu, protože Vás nikdy nebudeme tlačit do vyšší produkce či hrozit snížením provize. Sami jste pány svého času i svého výdělku a my Vám k tomu poskytneme maximální podporu. Poznejte nás blíže.

VEDENÍ SPOLEČNOSTI

TOMÁŠ CINEK

ŘEDITEL SPOLEČNOSTI

Tomáš je hlava a motor celé firmy. Řeší rozvoj, strategii a stará se o to, aby vše fungovalo, jak má, a aby nic netrvalo zbytečně dlouho. V oboru financí se pohybuje od roku 2006, kdy začal jako hypoteční makléř v hypotečním brokerpoolu a velmi rychle se vypracoval do jeho vedení. Jako hypoteční makléř v průběhu let zprostředkoval hypotéky v objemu více než jedné miliardy korun a tyto zkušenosti neustále zúročuje při navazování spolupráce s novými partnery a makléři a vytváření plnohodnotných podmínek pro partnery.

Společně s Jirkou během podnikání vystudoval Bankovní institut vysokou školu, obor Ekonomika a management podniku. Ve volném čase se věnuje hlavně své rodině, rád cestuje, lyžuje, hraje golf a potkává zajímavé lidi.

JIŘÍ NOVOTNÝ

EXECUTIVE MANAGER

Jirka je zodpovědný za veškeré procesy ve firmě, zavádění nových nástrojů a produktů a neustálé hledání inspirací pro zlepšení servisu našim partnerům a makléřům. Jeho zkušenosti sahají do roku 2006, kdy v hypotečním brokerpoolu začal ve vedení backoffice, později ve vedení celé firmy a přitom se zvládl věnovat i klientům. Jako hypoteční makléř zprostředkoval hypotéky v objemu přes jednu miliardu korun. Tyto zkušenosti mu pomáhají výborně porozumět potřebám makléřů při práci s klienty, což se pozitivně odráží v kvalitě servisu pro naše partnery.

Společně s Tomášem během podnikání vystudoval Bankovní institut vysokou školu. Volný čas věnuje hlavně svým dětem, hraje beach volejbal a překonává překážky na extrémních OCR závodech typu Spartan Race.

PARTNEŘI

Jak se můžete přesvědčit, naše portfolio partnerů je velmi rozsáhlé a budeme ho neustále rozšiřovat o další, kde spolupráce bude dávat smysl. Mít dostatečný výběr pro klienta je zásadní. Díky našim nástrojům a pomůckám se dokážete v partnerech snadno zorientovat.

FÉR HYPOTÉKA

Vždy budeme usilovat o to, aby značka FitBrokers byla spojena s kvalitou, kterou ocení zejména klienti. Rozhodli jsme se stát členy Asociace hypotečních makléřů, kde jsme v rámci našeho dřívějšího působení přispěli k zavedení značky FÉR Hypotéka.

FÉR Hypotéka je značka kvalitního hypotečního servisu. Makléři, kteří tuto značku získají, znamenají pro klienty záruku toho, že jsou specialisté v oboru, profesionálové na svém místě a dodržují etický kodex.

© 2021 FitBrokers - Servis, který si zamilujete
Designed by webiz