Zveme vás na kávu
a nezávaznou schůzku.
+420 774 407 772

SLUŽBY A SERVIS

Jsme SERVISNÍ ORGANIZACE (brokerpool) pro hypoteční makléře, finanční poradce, poradenské skupiny i finančně poradenské společnosti.

Naším cílem je být spolehlivým partnerem a poskytovat vždy kvalitní servis.


  • Přicházíte z brokerpoolu, strukturální firmy nebo banky?
  • Potřebujete online podporu vašeho podnikání ve financích?
  • Jste na to teď sami a potřebujete někoho, o koho se můžete opřít?
  • Pro každého, kdo hledá SVOBODU a SPOLEHLIVÉHO PARTNERA, máme řešení.

finanční poradci fitbrokers

VÝHODY SPOLUPRÁCE

Spolupráce s námi pro vás bude znamenat krok správným směrem a my vám k tomu zajistíme celou řadu výhod.

nástroje
compliance
provize
značka
odpovědnost
vzdělávání
partnerství

K tomu abychom u klientů zabodovali, dosáhli jejich spokojenosti a sami měli ze své práce radost, potřebujeme různé nástroje, pomůcky a vychytávky. Naštěstí je máme a neustále je rozvíjíme. Naše nástroje vám umožní najít klientům řešení výrazně rychleji.

Pracujeme v oboru, který je silně regulovaný a legislativních změn a povinností neustále přibývá. S tím také rostou náklady na compliance, které se stará o soulad naší činnosti s nastavenými pravidly a legislativou. S námi tyto starosti a náklady ušetříte a zároveň vám nic důležitého neunikne.

Provize od nás jsou férově nastavené a vždy tak, abychom všichni byli dlouhodobě spokojeni. Netlačíme na objem produkce, sami si ovlivníte, kolik vyděláte. Pokud potřebujete motivaci k vyšším výkonům, rádi Vám nastavíme postup na vyšší provize či vyhlásíme soutěž.

Vždy budeme plně respektovat vaši vlastní značku, váš obchodní model, vaše vize a vaše cíle. Pokud od nějaké značky právě odcházíte, můžete se zastřešit tou naší.

Výborná zpráva pro vás. Díky naší spolupráci v tom nejste sami. Poneseme za vás profesní odpovědnost a naše směrnice a vnitřní předpisy vám poradí, jak se vyvarovat případným komplikacím. Navíc z vás spadne velký stres a můžete se lépe soustředit na své klienty a spolupracovníky.

Svět se rychle mění a stejně tak pravidla, trendy, produkty. Je potřeba na sobě neustále pracovat. U nás najdete nejen produktová školení, ale také vzdělávání v oblasti osobního rozvoje, prodejních dovedností, komunikace, zkrátka všeho, co vám pomůže zvýšit úspěšnost.

Jsme partneři, kteří mají společný zájem a tím je růst vašeho podnikání. Když vám pomůžeme rozvíjet vaší firmu k růstu, pomáháme tím rozvíjet i naší firmu a neustále tak zlepšovat kvalitu servisu pro vás, vaše spolupracovníky i klienty. Navíc můžeme sdílet své zkušenosti a myšlenky a vzájemně se inspirovat k neustálému zlepšování.

nástroje

Hypokalkulačka
Metodický srovnávač
Portál
Přehled úroků a akcí
hypoteční kalkulačka fitbrokers

REFERENCE

Zajímá vás co o nás říkají naši makléři a partneři?

hypoteční makléř fitbrokers

TOMÁŠ VALTA

ředitel pro externí sítě Komerční banka

Společnost FitBrokers, s.r.o. vstoupila na trh sice teprve nedávno (v průběhu roku 2017), nicméně její vedení je trhu již velmi dobře a dlouho známo. Nejen vedení, ale i velká většina celé sítě hypotečních a finančních poradců se transformovala z velké, již zavedené společnosti.Vždy jsem celou síť vnímal velmi pozitivně a řadil ji mezi málo specialistů právě pro hypoteční financování. Tímto pohledem vnímám celou společnost jako již velmi dobře zavedenou a po transformaci se ihned zařadila mezi významné partnerské společnosti Komerční banky, a.s. právě v oblasti zprostředkování hypotečních úvěrů pro fyzické osoby. Firemní kultura patří mezi ty nejvíc přátelské a tak je spolupráce nejen přínosná, ale zároveň i příjemná! Je radost s lidmi pod vedením Tomáše Cinka a Jiřího Novotného spolupracovat a už se těším, jak budou společnost i nadále rozvíjet.

   Zobrazit více   
0

Renata Hötzlová

Key Account Manager Moneta Money Bank a Moneta Stavební spořitelna

Za touto společností stojí tým zkušených lidí, kteří se na poli zprostředkování finančních produktů pohybují přes 15 let. Právě tento tým je pro nás zárukou kvalitní spolupráce. Obdivuji Tomáše a Jirku, že se jim podařilo vybudovat v tomto silně konkurenčním prostředí úspěšnou finanční společnost s kvalitními poradci. FitBrokers je pro nás důležitým a spolehlivým partnerem v oblasti financování.

   Zobrazit více   
0

Lukáš Zavadil

manažer pro centrální partnery česká spořitelna

Od počátku naší spolupráce oceňuji váš profesionální přístup a rychlé řešení všech situací. Pracuje se s vámi úžasně a doufám, že to takto bude i nadále.

   Zobrazit více   
0

Michal Dvořák

ředitel odboru Externí distribuce Hypoteční banka

Společnost FitBrokers patří dlouhodobě ke stabilním společnostem s jasným směřováním. Ve skupině ČSOB je společnost Fitbrokers součástí segmentu významných partnerů a to nejen díky výkonům, ale i díky firemní kultuře, která je velmi profesionální, přátelská a efektivní. Společnost disponuje řadou velmi zkušených poradců, kteří figurují v našem klubu TOP poradců, což je také důkazem dobrého vedení. I nadále si udržují rostoucí trend ve všech oblastech spolupráce a věřím, že tento trend bude zachován i v následujících letech a jsem rád, že můžeme být jedním z účastníků růstu této společnosti.

   Zobrazit více   
finanční poradce fitbrokers

VERONIKA KONVALINKOVÁ

Makléř

FitBrokers se dokáže přizpůsobit požadavkům mého postupu bez zbytečných formalit a se zárukou plnění i nepsaných dohod. Oceňuji pomoc vedení FitBrokers zejména v procesu schvalování složitějšího úvěru s možností domluvit individuální podmínky.

   Zobrazit více   
finanční poradci fitbrokers

PATRIK SVOBODA

Makléř

Prošel jsem za svou kariéru více společnostmi a nedokážu najít jedinou výtku na FitBrokers. Jednoduchou administrativou a proaktivním přístupem v řešení komplikací nebo požadavků mě den za dnem přesvědčují, že nemusím hledat servis jinde.

   Zobrazit více   
© 2021 FitBrokers - Servis, který si zamilujete
Designed by webiz