Zveme vás na kávu
a nezávaznou schůzku.
+420 774 407 772

Články

Zde můžete sledovat zajímavosti a aktuality z oblasti financí nebo z naší společnosti FitBrokers, s.r.o. Získáte tak užitečné informace ohledně hypoték, spotřebitelských úvěrů, stavebního spoření a mnoho dalšího, co se týká finančního trhu nebo FitBrokers, s.r.o.

Je vyřízení hypotéky sprint nebo maraton?

Vyřizování hypotéky občas bývá běh na dlouhou trať. Kdo zažil, jistě nám dá za pravdu.

Číst více..

Jak se dají díky konsolidaci půjček ušetřit peníze

Termín konsolidace není ničím novým ve světě financí a půjček. V čem tkví její podstata a jak vám může pomoci?

Číst více..

Klíč k větší finanční svobodě

Jakých základních pravidel při nakládní s financemi bychom se měli držet? V dnešním článku si připomeneme opravdu ty základní pravidla, kterých když se budete držet, tak můžete být finančně svobodnější.

Číst více..

Jaké zvolit pojištění pro automobil?

Povinné ručení neboli pojištění, které kryje škody způsobené vaším vozidlem na jiném autě či majetku, je ze zákona povinné.

Číst více..

Na co se zaměřit při výběru finančího poradce?

I přesto, že v České republice dochází ke zpřísňování podmínek pro podnikání v oblasti financí, stále se najdou poradci, kteří mohou spíše uškodit vaší finanční situaci. Jak zvolit finančního poradce a na co se zaměřit při jeho výběru?

Číst více..

Sazby budou i nadále pomalu růst

Česká národní banka opět před nedávnem zvýšila úrokové sazby. A sice o 1,25 procentního bodu na 1,5 procenta. Banky plánují růst sazeb spíše pozvolný a nemělo by se tak stát, že dojde k náhlému zvýšení úroků.

Číst více..
© 2017 FITBROKERS - Servis, který si zamilujete
Designed by webiz