Zveme vás na kávu
a nezávaznou schůzku.
+420 774 407 772

TELEFONISTA / TELEFONISTKA

Máte zájem pracovat ve stabilní společnosti, která dynamicky roste?
Baví Vás mluvit s lidmi po telefonu?
Chcete se zdokonalit v argumentaci a rychlém reagování?

Jestli jste alespoň na jednu z otázek odpověděli ANO, tak máme nabídku právě pro Vás.

Do týmu centrály společnosti FitBrokers nyní hledáme pozitivně naladěného člověka, který má tah na branku, dokáže dosahovat domluvených cílů a chce získat možnost organizovat si svůj čas.

Odměnou za to Vám bude dlouhodobá stabilní spolupráce, příjemný kolektiv a zázemí, motivačně nastavené ohodnocení, vzdělávání v oboru a také osobní rozvoj.

Nabízíme:
  • dlouhodobou práci na HPP, DPČ, DPP nebo ŽL
  • flexibilní pracovní dobu
  • fixní příjem + atraktivní provize
  • práce v příjemném kolektivu
  • vzdělávání a osobní rozvoj

Požadujeme:
  • dobré komunikační a vyjadřovací schopnosti
  • předchozí praxe v call centru nebo financích vítána
  • zodpovědnost, samostatnost, pečlivost
  • základní znalost na PC
  • chuť učit se

Náplň práce:
  • telefonní kontakt s potenciálními partnery
  • domlouvání obchodních schůzek managerovi
  • reporting
  • spolupráce s vedením společnosti

Zaujala Vás možnost spolupráce s námi? Neváhejte nás kontaktovat nebo nám pošlete životopis na níže uvedený email.

Back Office FitBrokers
spoluprace@fitbrokers.cz