Zveme vás na kávu
a nezávaznou schůzku.
+420 774 407 772

KEY ACCOUNT MANAGER - ČR

Nabízíme možnost aktivně se spolupodílet na budování silného broker-poolu. Hledáme do týmu parťáka, který chce pracovat v perspektivním oboru, vzdělávat se, být úspěšný a jít za svým cílem.

Požadujeme:
  • máte SŠ nebo VŠ

  • znalost práce na PC považujete za samozřejmost

  • nechybí vám organizační schopnosti

  • rád/a komunikujete s lidmi

  • jste ochotný/á se učit nové věci

  • jste samostatný/á, ale také rád/a pracujete v týmu

  • máte proobchodní a iniciativní přístup k plnění úkolů

Náplň práce:
  • akvizice nových partnerů

  • podpora a budování vztahů se stávajícími partnery

  • školení partnerů

  • spolupráce s backoffice společnosti

  • reporting

Nabízíme:
  • školení a vzdělávání

  • personální podpora při adaptaci na novou pozici

  • flexibilní pracovní dobu

  • mobilní telefon

  • motivační finanční ohodnocení + bonusy

Pokud se v tomto profilu vidíte, tak možná hledáme právě Vás.
A jestli máte navíc i zkušenosti z oboru financí, jste ve výhodě!

Zaujala Vás možnost spolupráce s námi? Neváhejte nás kontaktovat nebo pošlete životopis na níže uvedený email.

Back Office FitBrokers
spoluprace@fitbrokers.cz