Zveme vás na kávu
a nezávaznou schůzku.
+420 774 407 772

FINANČNÍ PORADCE – ČR

Podnikáte ve financích a hledáte SPOLEHLIVÝ SERVIS?
Jsou pro Vás SVOBODA a FÉROVOST důležitými hodnotami?

Pokud ano, tak právě pro Vás je spolupráce s námi a pozice Finanční poradce, to pravé ořechové.

Podívejte se na popis pozice níže a třeba náš servis bude to pravé pro Vás.

Požadujeme:

    • min. SŠ s maturitou (v jiném případě prokazatelná praxe)

    • čistý trestní rejstřík

    • praxe ve financích výhodou

    • obchodní dovednosti

    • reprezentativní vystupování

    • dobré komunikační dovednosti

    • chuť se vzdělávat

    Náplň práce:
    • komunikace potenciálními klienty

    • vedení obchodních jednání s klienty

    • práce s interní databází, evidence dat, komunikace s obchodními partnery

    • zpracování generovaných obchodních příležitostí

    Nabízíme:
    • školení a vzdělávání

    • personální podpora

    • férové provizní ohodnocení + bonusy

    • flexibilní pracovní doba

    • nástup ihned nebo dohodou

    Zaujala Vás možnost spolupráce s námi? Neváhejte nás kontaktovat nebo nám pošlete životopis na níže uvedený email.

    Back Office FitBrokers
    spoluprace@fitbrokers.cz