Zveme vás na kávu
a nezávaznou schůzku.
+420 774 407 772

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK BACK OFFICE

Do týmu na centrálu společnosti FitBrokers hledáme pozitivní a energickou osobnost na pozici Administrativní pracovník back office s možností kariérního růstu.

Jste zodpovědní a umíte přemýšlet v souvislostech?
Pokud ano, tak právě Vás tady potřebujeme.

Co od Vás ještě očekáváme?

- min. SŠ
- znalost balíčku MS office
- výborný mluvený a psaný projev
- samostatnost, spolehlivost a pečlivost

Zkrátka jste týmový hráč s tahem na branku.

Jaká bude náplň Vaší práce?

- administrativní podpora centrály
- zajištění organizačních činností
- komunikace s manažery/poradci
- práce s interními systémy

Děláme SERVIS, který naši poradci milují a Vy nám s tímto budete pomáhat.

Co Vám za to nabízíme?

- zázemí stabilní společnosti
- mladý a přátelský kolektiv
- možnost kariérně růst
- práci na HPP nebo ŽL
- motivační finanční ohodnocení

Samozřejmostí je 5 týdnů dovolené, firemní akce, vzdělávání apod.

Zaujala Vás nabídka práce u nás? Neváhejte nás kontaktovat nebo nám pošlete životopis na níže uvedený email.

Back Office FitBrokers
+420 727805702
personalni@fitbrokers.cz