Zveme vás na kávu
a nezávaznou schůzku.
+420 774 407 772

JSME PRAVOU
RUKOU PRO MAKLÉŘE

SERVIS, KTERÝ SI ZAMILUJETE


Hoďte své starosti na naše bedra a získejte více času na své klienty.

Pro koho děláme SERVIS?Pro koho děláme SERVIS?

NEJNIŽŠÍ ÚROKOVÉ
SAZBY HYPOTÉK

Porovnejte si úroky všech bank rychle a zdarma na jednom místě a kontaktujte nás, abychom vám nabídku ušili přímo na míru, vyjednali individuální slevy a ušetřili vám spoustu času.

KalkulačkaKalkulačka

PROČ
FITBROKERS?

Protože to, co pro vás děláme, nás baví a děláme vše pro to, aby to bavilo i vás. Všechny naše činnosti směřují k tomu, abyste se na nás mohli vždycky spolehnout. Jsme partnerem, který vás respektuje a váží si vás.

FÉROVÝ OSOBNÍ PŘÍSTUP

S námi můžete jednat otevřeně a obracet se na nás s nejrůznějšími požadavky. Vždy se setkáte s férovým jednáním a osobním přístupem.

UŽITEČNÉ NÁSTROJE A SYSTÉM

Zajišťujeme pro vás nástroje, díky kterým vás práce ve financích bude více bavit a zvýší vaši efektivitu a profesionalitu. To ocení i vaši klienti, kteří se k vám budou rádi vracet.

COMPLIANCE A LEGISLATIVA

Tyto nepříjemné starosti budeme rádi sledovat a hlídat za vás, abyste se mohli plně soustředit na obchod a své spokojené klienty.

vyzkoušejte jedinečný
porovnávač

V dnešní hektické době je nejcennější čas. Šetřete čas sobě a především klientům s naším jedinečným porovnávačem. Přímo na schůzce během několika vteřin dokážete porovnat nabídky více bank na profesionální úrovni, včetně výpočtu bonity, úrokových sazeb, poplatků, doplňkových produktů (účet, pojištění atd.) a znát kompletní náklady během fixace.

srovnání hypoték fitbrokers
© 2017 FITBROKERS - Servis, který si zamilujete
Designed by webiz